poniedziałek, 28 lutego 2011

Oscary!

Jako, że wczoraj odbyła się gala oscarowa to wypadało by wspomnieć coś na ten temat. Niestety raczej ograniczę się do sukni pań które przybyły na tę uroczystość, ponieważ nie widziałam większości filmów z tych które otrzymały oscara. Jedynym filmem na którego temat mogę coś powiedzieć i oczywiście oglądałam go jest "Incepcja". Film Christophera Nolana w którym główną rolę zagrał Leonardo DiCaprio,jak dla mnie jeden z lepszych filmów ostatnich lat. Genialna muzyka i efekty specjalne (za co zresztą otrzymał oscara), a także moim zdaniem świetna rola Ellen Page, którą kojarzę z wcześniej w "Juno". Wątek filmu można sprawdzić sobie samemu więc nie będę się o tym rozpisywać:D
A teraz czas na atrakcje wpisu, mianowicie suknie gwiazd przybyłych do Teatru Kodaka w Hollywood.
Na pierwszy ogień pójdą kreacje Ann Hathaway, którą zresztą bardzo lubię (szczególnie za rolę w "Diabeł ubiera się u Prady")
Jako prowadząca galę, Ann zmieniała kreacje kilkakrotnie, ale w każdej wyglądała świetnie:

Nie sugerujcie się kolejnością dodanych zdjęć jako od tej która najbardziej miałaby mi przypaść do gustu, zdjęcia są dodane przypadkowo. Oczywiście mam swój ulubiony typ. Jest nim suknia Scarlett Johansson od Dolce and Gabbana. Świetny kolor i to wycięcie na plecach.... , piękna.Zjawiskowo wyglądająca zdobywczyni oscara Natalie Portman!
Reese Wintherspoon zachwyca idealną figurą!
Teraz zabieram się za oglądanie oscarowych filmów:D

1 komentarz:

  1. Uwielbiam Ann i "Devil wears Prada"
    kasa+styliści=sukces na czerwonym dywanie

    OdpowiedzUsuń